Чому не можна пити чай з ложкою в чашці: народна мудрість про вплив чаю на ваше життя

Читать на русском
Автор
16430
Ложка може стати причиною фінансових проблем
Ложка може стати причиною фінансових проблем. Фото Телеграф

Чай і ложка — це не тільки зручні і корисні речі, але й своєрідні магічні атрибути

Процес чаювання має власні традиції у багатьох народів. Існує чимало прикмет і повір'їв, пов'язаних з чаєм і посудом, які можуть впливати на вашу долю, успіх і стосунки.

За одним з поширених переказів, ложка в чашці з чаєм — це символ байдужості і невдячності. Людина, яка залишає ложку в чашці, не цінує того, хто заварив їй чай, і не поважає традицій гостинності. Також вважається, що така людина може не розраховувати на фінансовий успіх і матеріальне благополуччя. Ложка в чашці може служити мостом, через який нечиста сила може проникнути в напій. В такому разі людина, яка вип'є його, отримає цілу купу різних неприємностей. Також залишена в чаї ложка віщує неуспіх у справах, якого можна позбутись, тільки позбувшись поганої звички. У разі, якщо ложку в чашці залишає незаміжня дівчина, це означає, що їй не вдасться вийти заміж.

Існують і інші прикмети, пов'язані з ложками. Наприклад, якщо ложка падає зі столу, це віщує швидкий прихід гостей. Щоб скасувати дію прикмети, треба постукати ложкою, що впала, по підлозі. А от по столу стукати ложкою не варто. Це до сварки між тими, хто за цим столом сидить. Знайдена ложка віщує різні речі, залежно від того, яка саме це ложка і в якому вона стані. Якщо ви виявили цей прибор у несподіваному місці, це до прибутків. Знайдені одночасно дві ложки, особливо чайні, обіцяють незабаром створення сім'ї. Срібна ложка — однозначно хороша прикмета. Вона віщує добробут і завершення фінансових проблем. А от брудні та поламані ложки підбирати не варто — нічого доброго така знахідка не принесе.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, чому не варто повертати посуд порожнім, адже це може привабити недостаток. Також ми розповідали про те, чому спати ногами до дверей не варто, оскільки це гарантує нещастя.