Чому небезпечно давати дитині ім'я родича: народні прикмети та їх тлумачення

Читать на русском
Автор
614
При виборі імені дитини слухайте своє серце та інтуїцію
При виборі імені дитини слухайте своє серце та інтуїцію. Фото Телеграф

Ваша дитина — це унікальна особистість, яка має свою долю та призначення. Вона має право отримати своє власне ім'я

Вибір імені для дитини — це важливе та відповідальне рішення, яке може вплинути на її долю та характер. Багато батьків хочуть назвати своїх дітей на честь родичів, щоб вшанувати їх пам'ять або продовжити родинну традицію. Але чи знаєте ви, що такий вибір може мати певні наслідки? Існує повір'я, що називаючи дитину ім'ям родича, ви передаєте їй не тільки ім'я, а й долю, енергетику та карму цієї людини.

Що означає називати дитину на честь родича?

Ім'я — це не просто слово, яким ми звертаємося до людини. Це символ, який несе в собі певний зміст, сенс та силу. Коли ми даємо ім'я дитині, ми наділяємо її певним набором якостей, здібностей та можливостей. Також ми позначаємо її приналежність до роду, культури та історії.

Називаючи дитину на честь родича, ми хочемо передати їй частинку його душі, спадщини та слави. Ми сподіваємося, що дитина буде схожа на свого покровителя або покровительку за зовнішністю, характером або талантом. Ми також хочемо показати свою повагу та любов до людини, яка була для нас важливою.

Чому не варто називати дитину на честь родича?

Є декілька причин, чому називати дитину на честь родича може бути не найкращим варіантом. По-перше, разом з ім'ям дитина отримує і долю родича, в честь якого її назвали. Це означає, що вона буде повторювати його життєвий шлях, зустрічати ті ж самі перешкоди, проблеми або хвороби. Якщо родич прожив щасливе та успішне життя — це не найгірший варіант, але що якщо ні? Виходить, що ми обмежуємо дитину в її виборі, свободі та індивідуальності.

По-друге, в народі вважається, що у дитини, яка носить ім'я родича, буде один ангел-охоронець на двох. Ангел-охоронець — це духовний супровідник, який захищає людину від зла, небезпеки та спокус. Він також допомагає людині розвиватися, знаходити своє покликання та здійснювати свої мрії. Якщо у сім'ї будуть дві людини з однаковим ім'ям, то ангел-охоронець не зможе розділитися на двох і буде охороняти старшого за віком. А дитина може залишитися без його підтримки та допомоги.

По-третє, називаючи дитину на честь родича, ми можемо створити для неї певні очікування або порівняння. Ми можемо хотіти, щоб дитина була такою ж успішною, талановитою або красивою, як її покровитель або покровителька. Але це може призвести до того, що дитина буде втрачати свою самобутність, самовпевненість або самоповагу. Вона може відчувати себе недостатньою, незадоволеною або неприйнятою.

Нагадаємо, ми розповідали, чому не можна називати дитину на честь родича, як це може вплинути на її енергетику та ангела-охоронця. А також ми проводили опитування, у якому питали українців, які дивні імена вони зустрічали у своєму житті. Якщо ви пропустили ці цікаві статті, то можете прочитати їх за посиланнями нижче.

Нагадаємо, ми розповідали, чи можна стригтися вагітним і купувати речі до народження дитини, що говорять народні прикмети. А також ми проводили опитування, у якому питали українців, які дивні імена вони зустрічали у своєму житті. Якщо ви пропустили ці цікаві статті, то можете прочитати їх за посиланнями нижче.