Тест на темперамент: стисніть кулак і розкрийте таємниці своєї особистості

Читать на русском
Автор
12431
Розкрийте таємниці своєї особистості за допомогою простого тесту Новина оновлена 04 березня 2024, 10:38
Розкрийте таємниці своєї особистості за допомогою простого тесту. Фото psyhologer.com.ua

Зверніть увагу на те, як ви тримаєте великий палець

Цей тест пропонує простий і цікавий спосіб дослідити вашу особистість. Все, що вам потрібно зробити, це стиснути кулак і подивитися, як ви це робите.

Автори тесту стверджують, що існує три типи стиснення кулака, кожен з яких розкриває певні нахили людини, інформує портал meta.ua.

Інструкція:

 1. Розслабте руку.
 2. Стисніть кулак, не згинаючи зап'ястя.
 3. Зверніть увагу на те, як ви тримаєте великий палець.
Тест у картинці
Тест на темперамент

Результати:

1. Великий палець уздовж вказівного:

Флегматик:

 • Спокій і розважливість. Ви володієте незворушним спокоєм і тверезим поглядом на речі. Вас нелегко вивести з себе, адже ви завжди тримаєте емоції під контролем.
 • Глибокий аналітик. Ваш гострий розум і вдумливість дозволяють вам бачити суть проблем і знаходити оптимальні рішення. Ви не схильні до ризику і завжди обдумуєте всі кроки наперед.
 • Стратегічне мислення. Ви бачите картину в цілому і не втрачаєте з виду довгострокові цілі. Ви вмієте планувати і розраховувати свої дії, щоб досягти максимального результату.
 • Надійність і відповідальність. Ви — людина слова, на яку завжди можна покластися. Ви не кидаєте справи на півдорозі і завжди доводите розпочате до кінця.

2. Великий палець перекриває інші пальці:

Холерик:

 • Нестримна енергія. Ви — джерело енергії та ентузіазму. Ви завжди кипите життям і готові до нових звершень. Ваша активність і запал заражають оточуючих.
 • Природжений лідер. Ви володієте даром вести за собою людей. Ваша харизма, рішучість і впевненість в собі надихають інших на подвиги.
 • Непохитна цілеспрямованість. Ви не здаєтеся, поки не досягнете мети. Ваша наполегливість і працьовитість дозволяють вам здолати будь-які вершини.
 • Сміливість і безстрашність. Ви не боїтеся труднощів і ризику. Ви завжди готові кинути виклик небезпеці і йти напролом до своїх цілей.

3. Великий палець захований під іншими пальцями:

Сангвінік:

 • Легкість і невимушеність. Ви легко заводите нові знайомства і спілкуєтеся з людьми. Вам подобається бути в центрі уваги і дарувати людям радість.
 • Гнучкість і адаптивність. Ви легко пристосовуєтеся до нових обставин і змін. Вам не страшні труднощі, адже ви завжди знаходите спосіб їх обійти.
 • Вміння ладити з людьми. Ви володієте дипломатичними здібностями і легко знаходите спільну мову з людьми. Вам подобається допомагати іншим і вирішувати конфлікти.
 • Невичерпна творча енергія. Ви — генератор ідей і креативних рішень. Вам подобається творити, вигадувати нове і ділитися своїми ідеями з іншими.

Важливо:

Цей тест не є науково обґрунтованим, але може дати вам цікаву інформацію про себе. Не сприймайте результати тесту занадто серйозно.

"Телеграф" раніше опублікував матеріали, про тибетський тест на 3 питання. Окрім цього, вам може сподобатися тест, який розкриє ваш справжній психологічний вік.