Як правильно прати кросівки у пральній машині: п’ять корисних порад

Читать на русском
Автор
2433
Прання кросівок у пральній машині вимагає грамотного підходу Новина оновлена 29 лютого 2024, 18:30
Прання кросівок у пральній машині вимагає грамотного підходу. Фото apostrophe.ua

Розповідаємо про секрети догляду

Якщо ви дбаєте про свої трендові кросівки, то повинні їх доглядати правильно — це важлива частина підтримки їх у відмінному стані. Одним зі способів є прання в машинці. Але як випрати їх так, щоб взуття не постраждало і його зовнішній вигляд залишився тим самим? Розберімося в цьому разом!

Як випрати кросівки в машинці-автомат

П’ять важливих кроків:

  1. Підготовка — перш ніж братися до процесу, видаліть внутрішні устілки та зав’язки, щоб уникнути їх заплутування. Також переконайтеся, що з поверхні видалені дрібні камінці, земля, пісок і різні частинки, що прилипли, — особливо з ребристої підошви.
  2. Захист – щоб зберегти форму взуття, помістіть його у спеціальні мішечки або наволочку для подушки, яку не шкода. Так ви уникнете деформації.
  3. Застосування делікатного режиму з нейтральним пральним засобом. Так ви запобігаєте вицвітанню та пошкодженню матеріалів.
  4. Покладіть м’які речі або великий рушник у барабан. Таким чином, удари при обертанні барабана пом’якшуються і взуття не пошкоджуватиметься.

Як сушити кросівки – уникайте високих температур. Найкраще розмістити їх на добре провітрюваному місці, максимально віджавши язичок.

Раніше "Телеграф" розповідав, як випрати зимову куртку в домашніх умовах. Це важливо знати, якщо ви хочете заощадити на хімчистці.