Один копійчаний інгредієнт зробить фарш неймовірним: що додати для кращого смаку

Читать на русском
Автор
27255
Цей простий інгредієнт зробить фарш смачнішим
Цей простий інгредієнт зробить фарш смачнішим. Фото РБК-Украина

Лайфхак для смачніших страв

Ми розповідали, як спростити приготування фаршу з м’яса. Тепер ділимось кулінарною хитрістю, яка забезпечить вам соковитий та пишний фарш. Секрет — у додаванні розпушувача для тіста.

Якісний м'ясний фарш – основа багатьох класичних страв. Залежно від рецепту, компоненти, які роблять страву смачнішою, можуть змінюватися, але є секрети, актуальні завжди. Один з них – використання розпушувача для тіста. Про це розповіли на Pixelinform.

Навіщо додавати розпушувач у фарш?

Багато хто вважає, що розпушувач використовується лише для випічки — і, дійсно, він робить тісто пишним. Але ще цей інгредієнт може істотно покращити й м'ясний фарш. З розпушувачем м'ясні вироби стають більш пишними та повітряними. А ще фарш стає неймовірно соковитим, адже розпушувач утримує вологу.

Як використовувати розпушувач?

Додавайте розпушувач у фарш наприкінці його приготування, ретельно перемішуючи. Багато продукту не потрібно — достатньо буде 1/2 чайної ложки на 500 г фаршу.

Спробуйте цей секрет, і ваші м'ясні страви завжди будуть неймовірно смачними та соковитими. Також ми розповідали, як додавати борошно до підливи, щоб не зіпсувати страву.