Ви могли про це не знати: три правила зарядки телефону від павербанку

Читать на русском
Автор
11038
Не допускайте цих помилок і телефон прослужить довше
Не допускайте цих помилок і телефон прослужить довше. Фото Ян Доброносов, "Телеграф"

Не всі знають про ці правила

Під час війни та можливих відключень світла в країні для багатьох українців павербанк став незамінним атрибутом для дому. Та й під час тривалих поїздок цей гаджет дуже рятує. Однак, не всі знають, як безпечно заряджати телефон від павербанку, щоб не зашкодити жодному гаджету.

Як виявилося, є невелика ймовірність, що телефон під час зарядки від павербанку може пошкодитись, пише obozrevatel.com. Щоб звести всі ризики нанівець, потрібно пам’ятати три важливі правила.

Як правильно заряджати телефон від павербанку

Користуйтеся якісним павербанком

Дуже важливо вибрати якісний павербанк, щоб він добре заряджав телефон та був безпечним для нього. Неякісна портативна зарядка може пошкодити акумулятор телефону і при регулярному використанні повністю вивести з ладу акумулятор смартфона. Тому при покупці павербанку звертайте увагу на його якість і купуйте лише у офіційних постачальників.

Слідкуйте за напругою

Перепади напруги під час заряджання можуть бути небезпечними для акумулятора телефону. Слідкуйте, щоб напруга була на рівні 5 В. Якщо напруга 4,2 В і нижче, вона буде розряджати, а не заряджати телефон. А якщо вище 5 В, це може пошкодити мікроелектроніку вашого телефону.

Не заряджайте павербанк вище за норму

Користуватися павербанком потрібно дбайливо, тоді він прослужить довше. Намагайтеся не заряджати гаджет понад норму, щоб не зношувати його ресурс. Також не варто надто часто підключати телефон до павербанку та заряджати постійно до 100%, це шкодить акумулятору.

Раніше "Телеграф" розповідав, як вручну очистити кеш-пам’ять програм. Звільніть пам’ять і телефон перестане глючити.