Як правильно заряджати телефон, щоб не "вбити" батарею: помилки, про які не всі знають

Читать на русском
Автор
9315
Дізнайтеся, як правильно заряджати телефон
Дізнайтеся, як правильно заряджати телефон. Фото Ян Доброносов, "Телеграф"

Є кілька простих правил для заряджання телефону

Щоб батарея телефону прожила довше і була витриваліша, потрібно правильно заряджати телефон. Є кілька простих правил, які допоможуть довше зберегти батарею пристрою. "Телеграф" вже розповідав, як вручну очистити кеш-пам’ять програм у телефоні, а сьогодні ділиться, як знизити ризики при зарядці гаджета.

Як виявилося, є кілька помилок, про які багато користувачів навіть не здогадуються, підключаючи телефон до зарядного пристрою, пише unian.net. Пропонуємо дізнатися про них детальніше.

Як правильно заряджати смартфон

Найкраще для батареї — не розряджатися нижче 20% і не заряджатися вище 80%. Краще заряджати гаджет частіше, але менше часу. Якщо немає можливості постійно стежити за телефоном на зарядці, встановіть обмеження зарядки не вище 80% у спеціальному додатку.

Не можна користуватися телефоном під час заряджання. Це може призвести до перегріву батареї та з часом знизить її ресурс.

Небезпечною для гаджета може бути бездротова зарядка, яка сильно перегріває пристрій та призводить до зниження продуктивності акумулятора.

Взагалі уникайте перегріву телефону під час заряджання. Це стосується і ситуацій, коли ви кладете телефон із підключеною зарядкою під подушку та залишаєте на ніч. Така помилка дуже швидко виведе з ладу батарею.

Раніше "Телеграф" розповідав, що "вмираючу" батарею може врятувати повторне калібрування. Дізнайтесь, як її зробити.