Як покращити сигнал мобільного зв’язку: два спритні трюки і жодних проблем

Читать на русском
Автор
40301
Поганий мобільний зв’язок може засмутити
Поганий мобільний зв’язок може засмутити. Фото Freepik

Слабкий сигнал на телефоні може бути з кількох причин

Проблеми із сигналом мережі на мобільному телефоні можуть раптово обірвати комунікацію у критичний момент. Але є кілька простих лайфхаків, які здатні її відновити. Спробуймо розібратися, як покращити зв’язок на телефоні в домашніх умовах.

Як підвищити рівень сигналу на телефоні – перевірений лайфхак

Вимкнення Bluetooth та Wi-Fi

Відключення кількох сервісів, що не використовуються в цей момент, може миттєво підвищити якість мобільного сигналу. Спробуйте, і ви самі помітите.

Йдеться про такі служби:

  • бездротова мережа Wi-Fi;
  • передача даних Bluetooth;
  • безконтактний модуль Near-Field Communication (NFC).

Ці послуги іноді можуть викликати перешкоди та уповільнювати роботу мережі. Спробуйте вимкнути їх на своєму пристрої та перевірте, чи покращиться прийом сигналу.

Оновлення програмного забезпечення

Часто оновлення операційної системи пристрою допомагає вирішити багато технічних проблем. Не ігноруйте повідомлення про необхідність оновлення програмного забезпечення. Іноді вони можуть надходити від вашого мобільного оператора. Тому звертайте увагу на такі повідомлення, щоб ваш смартфон підключався до правильних базових станцій.

Раніше "Телеграф" розповідав, що буде, якщо вмикати гаджет у розетку кілька разів на день. Дізнайтеся з наступної статті, як часто можна заряджати телефон.