Як обирати фарш для котлет: на що звернути увагу, щоб не викинути гроші на вітер

Читать на русском
Автор
2321
Корисні поради з вибору фаршу
Корисні поради з вибору фаршу. Фото civileats.com

Від якості фаршу залежить смак страви

Ми розповідали, скільки цибулі додати в котлети, щоб пропорція була ідеальною. Тепер пропонуємо зосередитись на якостях фаршу, з якого цю страву можна приготувати найсмачніше.

Для котлет важливо вибрати саме якісний фарш, він допоможе приготувати справді чудові страви. Не у всіх є можливість самотужки готувати фарш із м’яса, тому разом із порталом Pixelinform розповідаємо, як обрати в магазині готовий продукт, який ідеально підійде для котлет.

Як вибрати фарш для котлет

Насамперед слід надавати перевагу магазинам, які мають закриті холодильники. Не варто купувати фарш, який продається замороженим. В ньому можуть траплятися шматки льоду — зазвичай це свідчить, що продукт могли заморозити повторно.

Також окрему увагу треба приділити кольору. Кращим буде фарш рожево-червоного або ж темно-червоного кольору.

З фаршу виділяється сік. Він може бути прозорим або світлим — лише в такому випадку це свідчить про гарну якість та свіжість фаршу. Обвітрений коричневий колір свідчить про те, що фарш лежить вже давно.

Якщо є можливість понюхати фарш, скористайтесь нею. Продукт не повинен мати навіть незначних натяків на неприємний запах.

І з класичних порад, звісно ж, враховувати дату виготовлення та термін придатності фаршу. Також ми розповідали, як зберігати в домашніх умовах охолоджене м’ясо.