Що покласти в холодильник, щоб забрати запах: корисні трюки з підручними засобами

Читать на русском
Автор
3055
Поганий запах із холодильника змушує задуматися
Поганий запах із холодильника змушує задуматися. Фото Freepik

У дбайливих господарок завжди можна знайти в холодильнику склянку оцту, але це не єдиний лайфхак

Ваш холодильник є не просто місцем для зберігання продуктів. Це справжній епіцентр кулінарної творчості, що б ви не готували – апетитну курочку чи незвичайний крабовий салат. Але як запобігти появі поганих ароматів, здатних спотворити смак продуктів та зіпсувати апетит? Розберемося, що потрібно покласти в холодильник, щоби зник неприємний запах.

Це не дуже просте завдання — зберегти свіжість і уникнути дискомфортного амбре при відкритті дверцят. Полегшити ваш побут допоможуть найпростіші способи.

Неприємний запах із холодильника — причини

Погані аромати в холодильнику можуть виникнути через недбале ставлення. Наприклад, тривале зберігання продуктів, які швидко псуються, може стати джерелом цієї проблеми.

Крім того, запах можуть видавати залишки їжі, що потрапили на полиці з посуду чи упаковки продуктів. Їхні аромати змішуються в неповторно неприємний букет. А якщо десь пролилося і, рано чи пізно, скисло молоко, то й говорити нема про що — допоможе лише термінове прибирання всередині.

Як прибрати запах з холодильника підручними засобами — лайфхак

Періодичне прибирання із застосуванням природних засобів може успішно боротися із поганими запахами:

  • Як позбутися запаху в холодильнику за допомогою оцту — для очищення полиць використовуйте спрей з оцту та води у співвідношенні 1 до 1. Це ефективний спосіб, який знезаражує внутрішні поверхні. Після процедури поставте на полицю чашку з оцтом і ви помітите, як він ефективно знезаражує та освіжає.
  • Як позбавитися запаху в холодильнику за допомогою соди — розчиніть її у воді та вимийте поверхні. Потім розмістіть на полицях невеликі місткості із содою.

Достатньо, якщо вони будуть наполовину заповнені, щоб сода поглинала запахи. Змінюйте порошок у міру зникнення ефекту.

Також, що можна поставити в холодильник, щоб не було запаху — часточки лимона, шкірка від апельсинів або мандаринів освіжають простір усередині холодильника. Ще один несподіваний інгредієнт – кавова гуща. Її можна використовувати замість соди або паралельно із нею.

Раніше "Телеграф" розповідав, як усунути неприємний запах з раковини на кухні. Потрібно просто засипати це у стік та змити водою.