Як ідеально очистити підлогу на кухні: які копійчані засоби доведуть її до блиску

Читать на русском
Автор
6116
Чим відмити підлогу до блиску
Чим відмити підлогу до блиску. Фото freepik.com

Які засоби впораються навіть зі складним брудом

Підлога на кухні — місце, яке найбільше забруднюється в оселі. Дуже часто для повного її очищення, ми використовуємо багато грошей на дорогу хімію. Однак є дешеві засоби, як діють набагато краще. А раніше ми розповідали, як відмити каструлі.

Хімічні засоби можуть нашкодити шкірі рук, а також плитці чи ламінату. Є декілька альтернатив, які набагато ефективніше впораються навіть зі стійким брудом. Про це пише Shuba.

Чим відмити підлогу на кухні до блиску

Оцет

Це ідеальний варіант для надання блиску підлозі. Річ у його кислій природі. Це дозволяє видалити бруд, кіпоть і жир. Оцет також може впоратися не лише з цими забрудненнями, а й прибрати сморід від "березневого" кота. Однак спершу слід протестувати його на закритій ділянці підлоги.

Для приготування оцтової рідини треба розчинити столовий оцет з водою у пропорції 1:1. Дайте суміші постояти декілька хвилин. Ганчірка має бути вологою, а не дуже мокрою. Після миття оцтом треба протерти підлогу чистою вологою ганчіркою.

Сік лимона

Лимонний сік також здатен видалити жир через високий вміст кислоти. А також миття підлоги таким способом надає приємного цитрусового аромату.

Для приготування суміші з цим засобом, треба змішати одну частину свіжого лимонного соку з двома частинами води та ретельно перемішати. Далі треба нанести цю суміш на забруднені ділянки та ретельно потерти.

Раніше "Телеграф" розповідав, як відмити акрилову ванну. Ми поділилися чудовим способом, який не вимагає докладання особливих зусиль.