Як правильно мити автомобіль взимку: дієві лайфхаки

Читать на русском
Автор
1494
Взимку варто дотримуватись деяких правил під час миття авто  (зображення створено за допомогою ШІ)
Взимку варто дотримуватись деяких правил під час миття авто (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ми підкажемо, як правильно мити авто взимку

Зима — це час, коли автомобіль особливо потребує догляду. Сніг і бруд можуть негативно впливати на лакофарбове покриття, гумові ущільнення та інші елементи автомобіля. Тому важливо правильно мити автомобіль взимку, щоб захистити його від пошкоджень.

Ось кілька порад, як правильно мити автомобіль взимку:

  • Не мийте автомобіль при дуже низьких температурах. Вода може замерзнути на кузові автомобіля, що може призвести до пошкоджень лакофарбового покриття. Оптимальна температура для миття автомобіля взимку — від 0 до +10 градусів Цельсія.
  • Не використовуйте гарячу воду. Гаряча вода може призвести до розтріскування лакофарбового покриття. Використовуйте теплу воду, температура якої не перевищує +30 градусів Цельсія.
  • Використовуйте спеціальні засоби для миття автомобіля взимку. Ці засоби містять компоненти, які захищають лакофарбове покриття від впливу холоду.
  • Не залишайте автомобіль мокрим на морозі. Вода, яка залишиться на кузові автомобіля, може замерзнути і призвести до пошкоджень. Після миття автомобіля обов'язково протріть його насухо.

Ось кілька додаткових порад, які допоможуть вам правильно мити автомобіль взимку:

  • Перед миттям автомобіля приберіть з нього сніг і бруд. Це допоможе вам уникнути подряпин на лакофарбовому покритті.
  • Мийте автомобіль по ділянках. Не намагайтеся відразу мити весь автомобіль, це може призвести до того, що вода замерзне.
  • Не використовуйте миючі засоби, які містять абразивні частинки. Ці частинки можуть пошкодити лакофарбове покриття.
  • Після миття автомобіля обов'язково протріть його насухо. Це допоможе захистити лакофарбове покриття від впливу вологи.

Щоб ваш автомобіль завжди виглядав красиво і доглянуто, мийте його регулярно, не менше одного разу на тиждень. А взимку, дотримуючись цих порад, ви зможете захистити його від пошкоджень, викликаних холодом.

Раніше "Телеграф" розповідав, як правильно мити автомобіль взимку.