Не чекайте на кінець свят: 5 способів розпочати заняття фітнесом прямо зараз

Читать на русском
Автор
2700
Починайте з невеликих кроків (фото створене з допомогою ШІ)
Починайте з невеликих кроків (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Не чекайте ідеального часу, щоб почати дбати про своє здоров'я — цей час настав вже зараз

З настанням нового року багато хто з нас знаходять виправдання, щоб відкласти початок фітнес-режиму. Така тенденція може уповільнити наш прогрес у досягненні цілей здоров'я та фізичної форми. Ось п'ять ефективних методів, які допоможуть вам активізувати свої фітнес-зусилля відразу.

1. Встановіть реалістичні цілі

Встановлення реалістичних і досяжних цілей є ключовим. Вам не обов'язково відразу кардинально змінювати своє життя. Часто навіть маленькі зміни можуть мати великий вплив. Замість того, щоб планувати тренуватися кожного дня, спробуйте встановити ціль тренуватися 2-3 рази на тиждень. Це допоможе уникнути перевтоми й зберегти мотивацію.

2. Плануйте свої тренування

Заплануйте свої тренування, як важливі зустрічі. Використовуйте календар або планувальник, щоб вписати час для фітнесу. Це допоможе вам бути більш організованими та відповідальними за свої тренування.

3. Знайдіть тренування, які вам подобаються

Важливо займатися тим видом фітнесу, який вам дійсно подобається. Це може бути йога, біг, плавання або навіть танці. Коли ви робите те, що вам подобається, ви більше схильні прийти на тренування.

4. Залучіть друзів або родину

Тренування з друзями або членами сім'ї можуть зробити фітнес більш приємним і менш обтяжливим. Це створює додатковий рівень зобов'язання і може служити потужним мотиваційним фактором.

5. Нагадуйте собі про переваги

Тілесні трансформації відбуваються завдяки поступовим зусиллям, які накопичуються з часом. За кілька місяців ви зможете побачити дивовижні результати. Крім того, регулярні фітнес-тренування приносять інші численні переваги для здоров'я, включаючи поліпшення настрою, зниження ризику хронічних захворювань і підвищення загального рівня енергії. Нагадуючи собі про ці переваги, ви можете підтримувати мотивацію, необхідну для регулярних тренувань.

Раніше "Телеграф" розповідав, як прибрати ненависний жир з живота і боків. Тренер і експерт по правильному харчуванню назвав всього три правила.