Приготуйте фольгу та кетчуп: ось яким чином прибрати іржу в оселі

Читать на русском
Автор
7650
Сантехніка дуже часто страждає від утворення іржі
Сантехніка дуже часто страждає від утворення іржі. Фото Pixabay

Ці продукти забезпечують ідеальне чищення домашньої сантехніки і не тільки

Багато речей в домі піддаються утворенню іржі, будь то сміттєві урни з нержавіючої сталі у ванній кімнаті або опалювальні радіатори. Особливо часто цей неприємний процес стосується сантехніки, зокрема унітазів, на яких з’являються плями іржі та наліт. Зовнішній вигляд зіржавілих речей може залишати бажати кращого, але впоратися з цією проблемою можна легко, швидко та недорого, скориставшись доступними засобами.

Для видалення іржі не потрібно використовувати дорогі хімічні засоби, досить простих предметів повсякденного вжитку. Натомість можна скористатися незвичайним, але ефективним методом, використовуючи харчову фольгу та кетчуп. Про це пише express.

Як прибрати іржу

Якщо на якомусь предметі в оселі з’явилися плями іржі, просто нанесіть кетчуп на уражені ділянки та використайте скручену фольгу як скраб. Вона допоможе ефективно позбутися іржі. Цей незвичайний метод такий ефективний завдяки високому вмісту в томатному соусі оцтової кислоти, яка миттєво справляється із проблемою іржі.

Раніше "Телеграф" розповідав, як очистити плитку та шви підручними інгредієнтами. Є спосіб, де не потрібно використовувати аміак та відбілювач.