Блищатиме, як нова: як відмити плитку у ванній кімнаті

Читать на русском
Автор
3335
Ванна кімната сяятиме чистотою
Ванна кімната сяятиме чистотою. Фото tsn.ua

Які дешеві засоби допоможуть відмити плитку

Плитка повинна бути чистою, особливо якщо вона світлого кольору. Інакше вона псує зовнішній вигляд ванної кімнати. Раніше ми розповідали, як видалити наліт на крані. Тепер поговоримо про те, як відмити плитку.

Не варто використовувати жорсткі губки та сильні хімічні засоби. Вони можуть лише нашкодити. А чим краще відмити плитку, розповідаємо разом з Уніан.

Чим відмити плитку

Господарське мило. Робимо мильний розчин та наносимо його на плитку. Залишаємо так на пів години, після чого ретельно змиваємо та витираємо насухо. Варто зазначити, що з застарілими плямами господарське мило не впорається і вимиє фарбу, якщо міжплиткові шви у вас кольорові.

Сода й оцет

Це поєднання ідеально впорається з очищенням плитки від жовтизни. Для цього зміщуємо соду й оцет у пропорції 1:1 до утворення однорідної пасти. Наносимо на плитку та залишаємо на 20 хвилин. Після цього змиваємо водою та натираємо.

Лимонна кислота

З чим засобом треба бути обережними. Лимонна кислота в чистому вигляді шкодить швам. Тому варто розвести її з водою у пропорцій 1:10, залити у пульверизатор і розприскати на плитку. Далі варто зачекати 15 хвилин та змити водою.

Раніше "Телеграф"розповідав, як відмити келихи для шампанського. Ми поділилися простими лайфхаками.