Щоб зварити яйця, вам навіть плита не знадобиться: хитрий спосіб

Читать на русском
Автор
4525
Ви не залишитеся голодними навіть без світла
Ви не залишитеся голодними навіть без світла. Фото Freepik

Обов’язково візьміть хитрість на замітку

Курячі яйця – важливий продукт, який є у нашому раціоні практично щодня. Ми любимо поласувати вареними яйцями і додаємо їх у найрізноманітніші салати.

Однак що робити, якщо нам потрібно зварити яйця, але відключили електрику? Що робити в цій на перший погляд складній ситуації, розповімо разом із Ukr.Media.

Як зварити яйця без світла та плити

У цьому випадку вас врятує термос – він ідеально підходить для приготування яєць у цій складній ситуації. Просто покладіть кілька яєць усередину, залийте окропом і щільно закрийте термос.

Якщо ви хочете яйця зварити яйця не круто, варто потримати їх в термосі не більше 4-5 хвилин. А якщо вам хочеться поласувати яйцями круто, то потерпіть трохи більше часу.

А що робити у ситуації, якщо під рукою немає термоса? Але вихід їсти і яйця можна зварити навіть без нього.

Просто помістіть яйце в склянку або кухоль, залийте окропом і накрийте кришкою. Замість кришки можна використовувати все, що є під рукою. Найголовніше, щоб вода у гуртках зберігала температуру якомога довше. Яйце буде готове, коли вода охолоне.

Цю хитрість можна використовувати при приготуванні салату з крабовими паличками та корейською морквою. Спробуйте і переконайтеся.