Освіжити повітря та знайти пропажу: функції пилососа, про які мало хто знає

Читать на русском
Автор
3470
Порохотяг
Порохотяг. Фото Pexels

Пилотяг стане в пригоді не тільки для прибирання

Пилосос — незамінний помічник під час прибирання. Хоча головне завдання цього приладу — збирати пил, крихти та інше сміття, його можна використовувати зовсім для інших цілей. Наприклад, щоб зробити повітря в приміщенні приємнішим, або для пошуку зниклих предметів.

Раніше ми розповідали, для чого насправді зроблено отвір у ручці пилососу. Тепер же поділимося способами застосування пилотяга, про які ви, можливо, ніколи не замислювалися.

Освіжити повітря. Просочіть ватний тампон улюбленою ефірною олією або парфумами й помістіть його в мішок для пилотяга. Коли ви будете пилососити, приємний аромат освіжатиме повітря в приміщенні.

Знайти дрібні предмети. Біжутерію, що впала на підлогу або дрібну деталь, тепер не потрібно шукати, повзаючи по підлозі. Надягніть на насадку пилососа шкарпетку, щільно закріпіть її та проведіть по поверхнях, куди міг впасти предмет. Пропажа швидко знайдеться.

Дезодорувати подушки. Використовуйте пилотяг, щоб освіжити декоративну подушку або м’яку іграшку, яку не можна прати в машині автомат. Насипте соду на місце, яке ви намагаєтеся очистити, та залиште на 30 хвилин. Пропилісосьте його і попрощайтеся з пилом, брудом та неприємним запахом.

Видалити вм’ятини на килимі. На килимі залишаються сліди від ніжок стільця, шафи, ліжка та інших меблів. Покладіть шматочок льоду на пошкоджену ділянку і дайте розтанути. Потім візьміть щілинну насадку вашого пилотяга і проведіть нею по вм’ятинах. Від слідів меблів не залишиться сліду.

Раніше "Телеграф" розповідав, яке сміття не можна збирати пилотягом. Таким чином його можна просто зламати.