Не відчиняйте вікна взимку: що може накликати біду

Читать на русском
Автор
2425
Відчинені вікна взимку
Відчинені вікна взимку. Фото okna.ua

Розповідаємо, чому народні прикмети забороняють відчиняти вікна взимку

Взимку дуже бракує свіжого повітря в оселі і всі відчиняють вікна. Однак мало хто знає, до яких наслідків це може призвести за народними прикметами. Раніше ми вже розповідали, які прикмети забороняють чоловікові та дружині витиратися одним рушником. Тепер поговоримо, чому не можна відчиняти вікна взимку.

Якщо виключити раціональну складову цього питання, варто зрозуміти, чому відчиняти вікна взимку — не найкраща ідея. про це розповіли на ukr.media.

Чим загрожують відчинені вікна в холодну пору року

  • Прихід біди. Відчинені вікна — це "холодні ворота". Через них в дім можуть зайти біди та невдачі. Існує повір’я, що холодні вітри, які проникають у будинок, можуть принестив нього фінансові труднощі зло.
  • Небезпека для душі. Відчинені вікна запрошують "мерзлі душі". Проникнення їх у вашу оселю створить безліч проблем.
  • "Замерзлі" плани. Відчинені вікна символізують поставлення ваших планів на довгу паузу. Холодні вітри сповільнюють позитивну енергію та не дають ціям бути досягнутими.
  • Проблеми в сім'ї. Відчинені вікна — джерело "заморожених" стосунків у родині. Вони викликають напругу та сварки між рідними.

Раніше "Телеграф" розповідав, як неправильне зберігання взуття впливає на ваше життя. Ми поділилися цікавими забобонами.