Як зберегти тепло у квартирі без опалення: прості рішення

Читать на русском
Автор
31489
Вдома буде не так холодно
Вдома буде не так холодно. Фото freepik.com

Доступні всім способи не замерзнути у холодному приміщенні

Жителям України добре відомо, що будь-якої миті можна залишитися без електропостачання та опалення. І якщо знайти альтернативні джерела освітлення досить легко, то розв'язати проблему з відсутністю тепла складніше.

"Телеграф" розповість, як зберегти тепло у квартирі й не замерзнути поки радіатори будуть холодними.

Хороша ізоляція. Якщо у вікнах і дверях є щілини, зберегти тепло в приміщенні не допоможе навіть хороше опалення. Тому потрібно заздалегідь подбати про те, щоб ізолювати усі можливі шляхи проникнення холодного повітря у квартиру. Вікна мають бути переведені в зимовий режим і за потреби заклеєні, а двері проклеєні спеціальними ущільнювачами.

Килими. Щоб запобігти втраті тепла через підлогу, рекомендується використовувати килими. З покриттям для підлоги приміщення буде остигати повільніше.

Тепло від духовки. Якщо після приготування страви в духовці залишити двері відчиненими, тепло, що залишилося, може забезпечити комфортну температуру в кухні. При цьому в жодному разі не треба намагатися цілеспрямовано використовувати духовку замість опалення.

Теплий одяг. Без цього нікуди. В одязі намагайтеся дотримуватися принципу багатошаровості. Перший шар має бути з натуральних тканин і прилягати до тіла. Обов’язкові пара вовняних шкарпеток та товстий зимовий светр.

Не дасть замерзнути грілка чи пляшка із дуже гарячою водою.

Хороший спосіб зігрітися зсередини – ситно поїсти та випити гарячий напій.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, що не всі способи зігрітися у квартирі є безпечними. Від деяких альтернативних способів отримати тепло краще відмовитись.