Ці бабусині хитрощі допоможуть зберегти молоко свіжим на довгий час

Читать на русском
Автор
3137
Хитрощі допоможуть під час блекауту Новина оновлена 26 листопада 2023, 09:48
Хитрощі допоможуть під час блекауту. Фото Pixabay

Ці трюки збережуть вам гроші

Без молока на нашій кухні не обійтись. Ми додаємо його до випічки, готуємо домашній сир і навіть гасимо з його допомогою фантастичну курочку.

Однак за умов можливих відключень електрики важливо вберегти молоко від скисання. Разом із "ТСН" розповімо, як продовжити "життя" цьому важливому продукту.

Як зберегти молоко свіжим довше

Уберегти молоко від скисання допоможе стерилізація чи кип’ятіння. Продукт, оброблений у такий спосіб, може залишатися свіжим цілий тиждень. Однак у цьому випадку краще зберігати його свіжим до тижня. Майте на увазі, що краще молоко зберігається у скляній або фарфоровій ємності.

Один із продуктів, які допоможуть нам продовжити свіжість молока – цукор. Просто додайте невелику кількість цукру перед кип’ятінням і здивуйтеся результату.

У це складно повірити, але продовжити ще "життя" кип’яченого молока допоможе також щіпка солі. Додайте цей продукт при кип’ятінні — і молоко зберігатиметься довго.

Сода також допоможе зберегти у холодильнику навіть нестерилізоване молоко. Слід лише додати трохи її у пляшку чи пакет – і молоко збережеться набагато довше. Сіль слід додати відразу при відкритті пакета чи пляшки, потім ця хитрість може не спрацювати.

Подібний ефект можна спостерігати також від листя хрону. Усього пара листків у ємності з молоком надовго збереже його свіжим. Також допоможе уникнути скисання молока листя м’яти у тарі з молоком.

Раніше "Телеграф" розповідав, як перевірити якість молока. Це займе трохи часу.