Промерзання та перепади температур: як уберегти ноутбук при транспортуванні взимку

Читать на русском
Автор
2757
Як уберегти ноутбук взимку
Як уберегти ноутбук взимку. Фото alamy.com

Корисні поради, які продовжать життя вашого ноутбука

Взимку потрібно дуже дбайливо користуватися ноутбуками, особливо, якщо у вас є необхідність транспортування пристрою на вулиці в холодну погоду. Дізнайтеся, як правильно транспортувати гаджет в холодну пору.

Мало хто знає, але оптимальна температура повітря для роботи на ноутбуці складає від +5 до +35 градусів тепла, пише apostrophe.ua. Тому при транспортуванні взимку його потрібно обов’язково вимикати.

Також дуже важливо переносити ноутбук у спеціальній сумці, що призначена для пристрою. Це допоможе уникнути промерзання пристрою. Якщо нехтувати цими правилами, ноутбук може вийти з ладу або взагалі зламатися. Особливо вразливий до холодів акумулятор гаджета, його потрібно особливо берегти.

Ще одна серйозна помилка, яку багато хто припускає — це включення ноутбука відразу після того, як ви прийшли з холоду в тепле приміщення. Через перепади температур комп’ютеру потрібен час, щоб прогрітися і щоб не виникав конденсат усередині. Тому, коли приходите з холодної вулиці в тепло, дайте гаджету час прогрітися не менше години, і тільки потім його вмикайте.

Раніше "Телеграф" розповідав прості способи, як заощадити заряд на ноутбуці. Ці поради виручать під час блекаутів.