Капсули для прання не розчиняються: ці прикрі помилки з їх використанням багато хто робить

Читать на русском
Автор
52557
Головне — дотримуватись інструкції
Головне — дотримуватись інструкції. Фото freepik.com

Таке трапляється навіть із найдорожчими та якісними капсулами

Капсули для прання — зручний у використанні та ефективний засіб. У деяких будинках вони повністю замінили собою порошки та кондиціонери. Але іноді трапляється так, що навіть найякісніші капсули не розчиняються і залишають сліди на одязі та барабані пральної машини.

Причина криється в одній з декількох помилок, які допускають користувачі. І це не лише надмірне використання засобу.

"Телеграф" розповість, як правильно прати із капсулами, щоб отримувати чисту білизну без проблем.

Чому капсули для прання не розчиняються

Неправильне розміщення капсули у барабані. Багато хто вважає, що немає різниці, коли класти цей засіб для прання в машинку. Насправді це дуже важливо. Правильно спочатку класти капсулу в порожній барабан, розміщуючи її ближче до стінки, а потім уже завантажувати брудну білизну.

Перевантажена машинка. Якщо барабан машинки буде набитий речами до відмови, у ньому не залишиться місця для води та належного перемішування білизни. У такому разі капсула для прання не зможе розчинитися, а одяг виявиться ще бруднішим, ніж був до прання.

Температура прання. Для розчинення капсули потрібна гаряча вода. Для прання речей на низькій температурі краще використовувати порошок або рідкий засіб.

Багато капсул. Для прання в побутовій пральній машині зазвичай достатньо однієї капсули. Якщо використати одразу дві одиниці засобу, їм може не вистачати води для повного розчинення.

Неправильне зберігання. Капсули не даремно продаються в герметичних контейнерах чи пакетах із зіп-застібкою. Там їх краще зберігати. Слідкуйте за тим, щоб на засіб не потрапляла волога. Інакше капсули можуть стати жорсткими, або, навпаки, розірватися.

Раніше "Телеграф" розповідав про замінники покупних засобів для прання. Прості продукти врятують, якщо купити порошок немає можливості.