Вікна сяятимуть як діаманти: ось чим їх треба мити

Читать на русском
Автор
107556
Цей простий засіб можна зробити самостійно
Цей простий засіб можна зробити самостійно. Фото Pexels

Такий метод миття вікон дає вражаючий результат.

Для миття вікон використовуються різні засоби. Для рятування від бруду найчастіше в хід йде покупна професійна хімія. Але не завжди вона дає задовільний результат.

Замість того щоб витрачати час на походи в магазин і вибір ефективного засобу для миття вікон, його можна зробити самостійно. Для цього знадобляться доступні та недорогі інгредієнти.

Рецептом цього чистячого розчину ділиться Shareinfo.

Як помити вікна без розводів

Побутова хімія особливо ефективна тільки в тому випадку, якщо потрібно вимити значні забруднення на склі один-два рази на рік. Якщо будинок розташований поруч із дорогою, якою часто проїжджають автомобілі, миття вікон раз на сезон може бути недостатньо.

Для ефективного результату спочатку потрібно ретельно витерти бруд із вікон та підвіконь. Тільки після цього потрібно розпорошити миючий засіб на вікна та протерти скло круговими рухами. Останній етап – протерти поверхню сухою тканиною.

Для миття вікон рекомендується використовувати суміш з оцту та води. Змішайте 2 склянки води та ¼ склянки білого оцту. Для посилення засобу додайте половину чайної ложки засобу для миття посуду або рідкого мила.

Завдяки використанню цього засобу вікна будуть сяяти від чистоти.

Раніше "Телеграф" ділився порадами, як правильно прибирати будинок. Багато хто припускаються помилок, які ведуть до додаткової роботи.