Не потрібно викидати старий смартфон: як використовувати застарілий гаджет у побуті

Читать на русском
Автор
133697
Старий смартфон – дуже корисна річ у побуті
Старий смартфон – дуже корисна річ у побуті. Фото pexels.com

Не поспішайте позбавлятися від старого смартфона

Купуючи новий смартфон, люди часто замислюються, а що робити зі старим, якщо він ще в робочому стані, але вже застарів технологічно. Не поспішайте викидати старий гаджет — його можна використовувати у побуті.

Як правило, старий смартфон люди віддають комусь, хтось намагається продати, а хтось просто ховає у далекий ящик, пише apostrophe.ua. Однак, гаджету можна знайти і корисніше застосування в побуті.

Використання в машині

Якщо пристрій у робочому стані, його можна використовувати в автомобілі як навігатор або відеореєстратор. Тоді вам доведеться купувати додаткові девайси, просто використовуйте старий телефон.

Аудіо- або відеоплеєр

Старий гаджет також може стати аудіо або відеоплеєром в домі. Тоді вам не доведеться зношувати потужності зарядки нового телефону. Дивитися фільми, відео чи слухати музику вдома можна і зі старого смартфона.

Пульт дистанційного керування

Якщо встановити на старий смартфон відповідний додаток, його можна перетворити на пульт дистанційного керування. Так ви зможете перемикати канали на телевізорі або керувати іншими девайсами в будинку просто користуючись старим смартфоном.

Раніше "Телеграф" розповідав прості підказки, як уберегти телефон від переохолодження взимку. Не можна давати телефону замерзнути і потрібно берегти від перепадів температур.