Заощадить заряд на довгий час: що відключити в телефоні, щоб не сідала батарея

Читать на русском
Автор
6427
Телефонна розмова може підтримати у потрібну хвилину
Телефонна розмова може підтримати у потрібну хвилину. Фото Freepik

Про ці функції ніхто не згадує

Важко собі уявити, що хтось сьогодні виходить із дому без смартфона. Це інформаційний потік, робочі комунікації, засіб оплати в супермаркетах та інших точках надання товарів чи послуг, а також мобільний зв’язок з близькими та рідними, який може зникнути в найневдаліший момент. Одна річ, коли телефон погано ловить мережу.

І зовсім інша, коли батарея телефону швидко розряджається і ви не знаєте, чи вистачить заряду до повернення додому. При цьому неважливо, у вас Android або iPhone — від цієї проблеми страждають усі користувачі.

Як зберегти заряд батареї на телефоні – лайфхак

Багато джерел радять детально розібратися в налаштуваннях вашого пристрою, і це дійсно корисний прийом. Він допомагає визначити, які енергомісткі функції потрібні вам менше, ніж тривалий час автономної роботи акумулятора. Наприклад, у якийсь момент, динамічні шпалери.

Але цей процес потребує ретельного підходу, адже функцій у сучасних смартфонах дуже багато. Ми пропонуємо швидкий і простий спосіб заощадити заряд батареї на телефоні, коли у вас немає часу копатися в налаштуваннях.

Для цього потрібно вимкнути:

  • Wi-Fi;
  • NFC;
  • Bluetooth.

Ви завжди можете увімкнути їх за потреби, відкривши панель швидкого доступу. І вимкнути після використання, щоб продовжувати заощаджувати заряд батареї, перебуваючи поза домом.

Раніше "Телеграф" розповідав, які сім помилок роблять майже всі користувачі під час заряджання своїх гаджетів. Дізнайтеся з наступної статті, як правильно заряджати телефон, щоб не зіпсувати батарею!