Підробка чи натуральне: як перевірити масло в домашніх умовах

Читать на русском
Автор
10872
Є способи, як визначити натуральність масла
Є способи, як визначити натуральність масла. Фото agronews.ua

Дізнайтеся, як можна виявити неякісне масло

Головне правило, яке потрібно запам’ятати — якісне вершкове масло не буває дешевим, так як собівартість виробництва досить висока. А отже, не варто розраховувати, що пачка масла за 30-40 гривень буде натуральною. Однак, якщо ви купили масло за нормальною ціною, але сумніваєтеся в його якості, можна в домашніх умовах перевірити його на натуральність.

Щоб перевірити масло з магазину на натуральність, вам знадобиться трохи часу та деякі підручні засоби, пише vikna.tv. Дізнайтесь, як це зробити в домашніх умовах.

Як перевірити вершкове масло

Покладіть шматочок масла в окріп. Підроблене масло замутнює воду нерівномірним забарвленням, а спред взагалі не розчиниться.

Якщо розтопити масло на сковорідці, а воно починає диміти і смердіти — це підробка.

Покладіть масло в морозилку і дістаньте за годину. Якщо воно кришиться при нарізанні — це якісне масло.

Просто спробуйте шматочок масла на смак. Воно має бути виражено молочним та вершковим. Якщо відчуваються інші присмаки, то це підробка.

Ще один спосіб перевірити натуральність масла – використання йоду. Розтопіть трохи масла, додайте кілька крапель йоду. Якщо масло натуральне, воно не вступить у реакцію з йодом і з часом йод просто зникне. Якщо це підробка, суміш стане бурою та каламутною.

Раніше "Телеграф" розповідав, як розморозити масло за 5 хвилин. Прості хитрощі, які вам знадобляться.