Що робити, якщо після прання довго не сохнуть речі: три лайфхаки на будь-який випадок

Читать на русском
Автор
2463
Випрані речі пахнуть вогкістю, якщо довго не сохнуть
Випрані речі пахнуть вогкістю, якщо довго не сохнуть. Фото Freepik

Розповідаємо, як обійтися без електросушарки та швидко висушити білизну

Незалежно від погоди, цей хитрий трюк допоможе значно скоротити період, необхідний для висушування білизни. Левову частку часу займає цілі години спочатку, коли речі ще надто вологі. Щоб прискорити процес, вам знадобляться чисті махрові рушники.

У цій статті разом з Ukr.Media розповімо, як висушити речі, якщо вдома холодно і не лише. Для цього не знадобиться дорога пральна машина з електричним сушінням.

Як висушити речі без сушарки — лайфхак

Що потрібно зробити:

  • після закінчення прання помістіть у барабан пральної машини махровий рушник;
  • якщо дозволяє місце, то 2 або 3 рушники дадуть більший ефект;
  • запустіть режим віджимання.

Чим товстіший і більший рушник, тим краще — тим більше вологи він вбере в себе. Також ви можете використати чистий махровий халат. Максимальні обороти при віджиманні дадуть найкращий результат.

Обережно, зверніть увагу, що перевантажувати пральну машину не можна. Інакше може зіскочити чи порватись ремінь на барабані. Якщо ваше прання такого об’єму, що додатковий рушник не влазить, розділіть речі на дві частини та поставте їх на віджимання по черзі.

Як висушити одяг без пральної машини — бабусин спосіб

Вам не потрібно витрачати електрику на додаткове віджимання, якщо ви хочете сушити речі традиційним способом, розвішавши їх. Бабусин секрет полягає в тому, що мокрі речі потрібно періодично перевертати з боку на бік.

Таким чином ви забезпечите рівномірне випаровування вологи з усіх боків. Речі не задихатимуться і висохнуть набагато швидше. Бажано робити це один раз на 1-1,5 години.

Якщо вам необхідно висушити річ терміново, у цій "аварійній" ситуації скористайтеся праскою для тканин типу бавовни, льону, джинсів тощо, які можна прасувати. Висока температура підошви праски миттєво випарує зайву вологу. Для таких тканин, які не можна прасувати, використовуйте фен.

Раніше "Телеграф" розповідав, як зберегти тепло у будинку під час блекауту. Дізнайтеся з наступної статті про простий спосіб зробити це.