Ні в якому разі не робіть цього: 3 дні тижня, коли не можна мити голову

Автор
992
Ваше волосся буде вам вдячне
Ваше волосся буде вам вдячне. Фото Телеграф

Миття голови — це не така проста справа, як здається на перший погляд

Миття голови — це не тільки важлива гігієнічна процедура, але і важливий ритуал для нашого здоров'я і долі. Ви можете не вірити в прикмети, але наші предки знали, що волосся — це справжня антена, яка з'єднує нас з космічними силами. Тому вони дотримувалися певних правил миття голови, щоб не втратити свою енергетику і притягнути до себе удачу.

А чи знаєте ви, що є дні тижня, коли не можна мити голову? Якщо ви робите це бездумно, то можете навести на себе біду або заблокувати свої можливості. Ось 3 дні тижня, коли краще уникати контакту з водою і шампунем.

Понеділок — це початок нового тижня і нового циклу. Цей день під впливом Місяця, який символізує жіночу енергію, інтуїцію і психологічний стан. Якщо ви миєте голову в понеділок, то можете втратити свою чутливість до сигналів Всесвіту і пропустити важливі можливості. Також ви можете пошкодити своє здоров'я, оскільки Місяць впливає на роботу лімфатичної системи і гормонального фону. Тому краще залиште своє волосся у спокої і почекайте до кращого часу.

П'ятниця — це день Венери, планети любові, краси і гармонії. Цей день сприятливий для романтичних зустрічей, творчих проектів і задоволення своїх потреб. Але якщо ви миєте голову в п'ятницю, то можете зруйнувати свою привабливість і шарм. Ваше волосся може стати тьмяним, ламким і безжиттєвим. Також ви можете нашкодити своїм стосункам з людьми, оскільки Венера впливає на емоційну сферу і сприйняття себе. Тому не ризикуйте своєю красою і щастям і не мочіть свою голову в цей день.

Неділя — це день Сонця, планети влади, успіху і слави. Цей день підходить для саморозвитку, навчання і планування майбутнього. Але якщо ви миєте голову в неділю, то можете позбутися своєї сили і амбіцій. Ваше волосся може втратити свій блиск, об'єм і еластичність. Також ви можете знизити свою самооцінку, впевненість і лідерські якості. Тому не псуйте свої перспективи і не змочуйте свою голову в цей день.

Ви можете не тільки очистити своє волосся від бруду і жиру, але і вплинути на свою долю і енергетику. Тому слідкуйте за календарем і обирайте найкращий час для цього ритуалу. А ще краще — мийте голову тоді, коли вона цього потребує, а не за звичкою або модою.

Нагадаємо, що догляд за волоссям — це не тільки миття голови, але і використання різних засобів для зволоження, живлення та захисту волосся. Телеграф розповів, які помилки в догляді за волоссям можуть призвести до його пошкодження та як їх уникнути.